Winoteka

Znajdziesz tu kilka prawdziwych winiarskich perełek?

Winoteka stworzona przez Jarosława Cybulskiego.

Winoteka w Dwór Chotynia. Człowiekiem, który skupił wokół siebie grono znawców wina jest Jarosław Cybulski – koneser i kolekcjoner, wieloletni doradca przy kancelarii Prezydenta RP w zakresie doboru win i potraw, autor i konsultant licznych artykułów i wydawnictw oraz uczestnik audycji radiowych i telewizyjnych o tematyce winiarskiej.

Winoteka w Dwór Chotynia. Wielkie światowe marki, które udało się pozyskać do współpracy oraz wspaniałe nowe marki win zarówno ze Starego i Nowego Świata to wynik świetnego rozeznania w światowych trendach winiarskich. Nasze doświadczenie i miłość do wina pozwoliły nam uzyskać zaufanie prestiżowych domów winiarskich z całego świata.

Wszystko to możecie Państwo poznać w naszej Winotece – sklepie na terenie hotelu oraz w dworskiej piwnicy, gdzie organizowane są Warsztaty Winiarskie, a na półkach można znaleźć wspaniałe wina z całego świata w rozsądnych cenach.

winoteka
Skontaktuj się z nami

Umów się na spotkanie

Zadzwoń do nas już dziś. Powiedz nam, czego potrzebujesz. Poinformujemy Cię o wszystkich oferowanych przez nas możliwościach i dostosujemy je do Twoich potrzeb. Jeśli wolisz, możesz nas odwiedzić, a my porozmawiamy z Tobą osobiście. Poznasz Dwór Chotynia i jesteśmy pewni, że zakochasz się w tym miejscu.

do dyspozycji

09:00 — 17:00

zadzwoń do nas

+48 603 32 00 00