Warsztaty kulinarne

Dlaczego warto zorganizować u nas warsztaty kulinarne?

Warsztaty kulinarne.

Proponowane przez Dwór Chotynia warsztaty kulinarne będą dla Państwa niezapomnianą przygodą kulinarną. Wraz z naszym Szefem Kuchni zanurzą się Państwo w głąb tajników kuchni zarówno polskiej, jak i europejskiej, dzięki czemu poznają Państwo nowe przepisy, których przygotowaniem wzbudzicie podziw swoich gości na domowych przyjęciach.

Warsztaty kulinarne organizowane w restauracji naszego pałacu weselnego to świetna okazja do rozwinięcia swoich umiejętności kulinarnych. Jest to też ciekawy pomysł na wspólne spędzenie czasu z rodziną lub znajomymi.

Program warsztatów kulinarnych:
  • przywitanie Gości przez Szefa Kuchni
  • omówienie wszystkich przygotowywanych dań
  • podział grupy na 4 podgrupy (w zależności od ustalonego menu)
  • każda grupa przygotowuje jedno danie z wybranych zestawów – zgodnie z recepturami Szefa Kuchni
  • w czasie warsztatów Szef Kuchni zdradza Gościom tajniki sztuki kucharskiej
  • po zakończeniu warsztatów – dania przygotowane przez uczestników serwowane są podczas kolacji w pięknej pałacowej atmosferze

Często zadawane pytania

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że liczy się każdy grosz, że koszt organizacji każdego wydarzenia to duży wysiłek finansowy i że trzeba mieć wszystko pod kontrolą.

Dlatego staramy się oferować nasze usługi w rozsądnych cenach i zgodnie z potrzebami naszych klientów.

Cena zależy od kilku czynników, takich jak liczba osób uczestniczących w wydarzeniu, czy są to wyłącznie osoby dorosłe, czy również dzieci. Rodzaj wybranego menu lub dodanie innych atrakcji lub usług specjalnych. Najlepiej więc skontaktować się z nami i opowiedzieć nam o swoim pomyśle, a my doradzimy.

Tak, oczywiście możesz na to liczyć, a jeśli konieczne będą zmiany, chętnie uwzględnimy Twoje potrzeby.

Skontaktuj się z nami

Umów się na spotkanie

Zadzwoń do nas już dziś. Powiedz nam, czego potrzebujesz. Poinformujemy Cię o wszystkich oferowanych przez nas możliwościach i dostosujemy je do Twoich potrzeb. Jeśli wolisz, możesz nas odwiedzić, a my porozmawiamy z Tobą osobiście. Poznasz Dwór Chotynia i jesteśmy pewni, że zakochasz się w tym miejscu.

do dyspozycji

09:00 — 17:00

zadzwoń do nas

+48 603 32 00 00