Imprezy integracyjne dla firm

Dlaczego warto zorganizować u nas imprezy integracyjne?

Imprezy integracyjne dla firm. Atrakcje.

W celu urozmaicenia pobytu naszych gości na imprezy integracyjne dla firm, przygotowaliśmy szereg różnego rodzaju atrakcji, aby jak najbardziej uatrakcyjnić pobyt w naszych obiektach. W wachlarzu atrakcji naszego hotelu znajdą Państwo zajęcia dla duszy i ciała.

Dwór Chotynia to miejsce, w którym szczególnie ceni się wino, dlatego dla koneserów wina proponujemy Warsztaty Winiarskie oraz Bibliotekę Wina. Zapraszamy również do obejrzenia naszej kolekcji zabytkowych korkociągów i innych sommelierskich przedmiotów w Muzeum Wina.

Koneserów sztuki kulinarnej z pewnością zainteresują Warsztaty Kulinarne prowadzone przez naszych ekspertów kulinarnych, w których mogą wziąć udział również dzieci.

W ramach atrakcji oferowanych proponujemy
  • przejażdżki konne do pobliskiej stajni Wilga
  • wycieczki motorowe do Muzeum Tadeusza Kościuszki, Muzeum Henryka Sienkiewicza lub Pałacu Zamoyskich
  • zwiedzanie Kazimierza Dolnego i Puław
  • kijki do nordic walking
  • saneczkarstwo zimą
  • wędkarstwo
  • sauna fińska
  • bilard

Często zadawane pytania

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że liczy się każdy grosz, że koszt organizacji każdego wydarzenia to duży wysiłek finansowy i że trzeba mieć wszystko pod kontrolą.

Dlatego staramy się oferować nasze usługi w rozsądnych cenach i zgodnie z potrzebami naszych klientów.

Cena zależy od kilku czynników, takich jak liczba osób uczestniczących w wydarzeniu, czy są to wyłącznie osoby dorosłe, czy również dzieci. Rodzaj wybranego menu lub dodanie innych atrakcji lub usług specjalnych. Najlepiej więc skontaktować się z nami i opowiedzieć nam o swoim pomyśle, a my doradzimy.

Tak, oczywiście możesz na to liczyć, a jeśli konieczne będą zmiany, chętnie uwzględnimy Twoje potrzeby.

Skontaktuj się z nami

Umów się na spotkanie

Zadzwoń do nas już dziś. Powiedz nam, czego potrzebujesz. Poinformujemy Cię o wszystkich oferowanych przez nas możliwościach i dostosujemy je do Twoich potrzeb. Jeśli wolisz, możesz nas odwiedzić, a my porozmawiamy z Tobą osobiście. Poznasz Dwór Chotynia i jesteśmy pewni, że zakochasz się w tym miejscu.

do dyspozycji

09:00 — 17:00

zadzwoń do nas

+48 603 32 00 00