Usługi gastronomiczne

Dlaczego warto organizować wydarzenia z nami?

Usługi gastronomiczne imprez w Dworze Chotynia.

Usługi gastronomiczne w Dworze Chotynia to idealne na każdą uroczystość. Organizujemy bankiety i cateringi w dostojnej atmosferze oraz obsługujemy imprezy okolicznościowe z menu dostosowanym do charakteru uroczystości.

Gości naszego zabytkowego dworku zapraszamy do skosztowania wyśmienitych dań przygotowanych przez naszych wyspecjalizowanych kucharzy. Progi restauracji otwarte są dla uczestników różnego rodzaju imprez odbywających się na terenie naszego obiektu.

Organizujemy przyjęcia okolicznościowe
  • warsztaty szkoleniowe, konferencje, spotkania integracyjne
  • uroczyste śluby w plenerze z dojazdem urzędnika USC
  • przyjęcia i jubileusze
  • imprezy plenerowe
  • przyjęcia komunijne, chrzciny
  • uroczyste bale, np. Bal Sylwestrowy czy przyjęcie wigilijne
  • imprezy rozwodowe
  • konsolacje

Często zadawane pytania

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że liczy się każdy grosz, że koszt organizacji każdego wydarzenia to duży wysiłek finansowy i że trzeba mieć wszystko pod kontrolą.

Dlatego staramy się oferować nasze usługi w rozsądnych cenach i zgodnie z potrzebami naszych klientów, ni mniej, ni więcej.

Cena zależy od kilku czynników, takich jak liczba osób uczestniczących w wydarzeniu, czy są to wyłącznie osoby dorosłe, czy również dzieci. Rodzaj wybranego menu lub dodanie innych atrakcji lub usług specjalnych. Najlepiej więc skontaktować się z nami i opowiedzieć nam o swoim pomyśle, a my doradzimy.

Tak, oczywiście możesz na to liczyć, a jeśli konieczne będą zmiany, chętnie uwzględnimy Twoje potrzeby.

Skontaktuj się z nami

Umów się na spotkanie

Zadzwoń do nas już dziś. Powiedz nam, czego potrzebujesz. Poinformujemy Cię o wszystkich oferowanych przez nas możliwościach i dostosujemy je do Twoich potrzeb. Jeśli wolisz, możesz nas odwiedzić, a my porozmawiamy z Tobą osobiście. Poznasz Dwór Chotynia i jesteśmy pewni, że zakochasz się w tym miejscu.

do dyspozycji

09:00 — 17:00

zadzwoń do nas

+48 603 32 00 00